Regulamin

Użytkownik podlega następującemu Regulaminowi oraz wszystkim innym warunkom umieszczonym w naszej Witrynie przez Y&T Trading Co. Ltd of Room 1005 10/F Ho King Comn Ctr 2-6 Fa Yuen St Mongkok Kln, Hong Kong ("Y&T Trading Co", "my" oraz "nasza firma"). Regulamin ten dotyczy również korzystania przez użytkownika z witryny i wszelkich powiązanych usług. Przed dokonaniem zakupu prosimy o uważne przeczytanie niniejszego Regulaminu. Korzystając z naszej Witryny internetowej, zobowiązujesz się do przestrzegania tego dokumentu.

Zapis do newslettera
Zakładając konto na naszej Witrynie, automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego Newslettera. Po zarejestrowaniu się można zakończyć subskrypcję. Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszych najnowszych wiadomości, po prostu kliknij link na dole wiadomości, aby zrezygnować z subskrypcji.

Przetwarzanie i ujawnianie danych osobowych
Pragniemy zagwarantować, że dane zgromadzone na Witrynie internetowej są przetwarzane i rozpowszechniane zgodnie z oświadczeniem o ochronie prywatności i niniejszymi warunkami. Zalecamy zapoznanie się z warunkami wymienionymi poniżej, ponieważ muszą być one przestrzegane, aby informacje otrzymane za pośrednictwem Witryny były przechowywane i ujawniane zgodnie z warunkami tych umów.

Kiedy wprowadzasz informacje w Witrynie, są one zapisywane w naszej bazie danych.
Podczas przetwarzania informacji o użytkowniku z powodów określonych w niniejszym Regulaminie dane mogą być udostępniane zewnętrznym dostawcom usług. Gdy jest to konieczne, aby zapewnić Ci usługi, o które prosiłeś, nasza firma może udostępnić lub w inny sposób ujawnić Twoje dane osobom trzecim w następujących sytuacjach:

- za Twoją zgodą;
- gdy organizacje lub dostawcy usług pracujący w naszym imieniu (np. obsługa klienta przetwarzanie płatności lub zarządzanie bazami danych) potrzebują takich informacji;
- w celu zachowania zgodności z obowiązującym prawem;
- w celu dostarczenia informacji, które pomogą w dalszym rozwoju naszych usług i usług naszych partnerów; lub
- stronom trzecim w związku z procedurami reorganizacji korporacyjnej, takimi jak fuzje, przejęcia i sprzedaż wszystkich lub zasadniczo wszystkich naszych aktywów.

Aby zapobiec oszustwom, możemy potwierdzać informacje uzyskane z Witryny u osób trzecich. Jeśli dane są dostarczane w sposób wcześniej wskazany, dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować tylko te informacje, które są absolutnie niezbędne do osiągnięcia określonego celu. O ile nie ma innych wymagań, podejmujemy wszelkie środki ostrożności, aby zapewnić, że strony trzecie zabezpieczają informacje o użytkowniku i przestrzegają obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących prywatności. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak wykorzystujemy i rozpowszechniamy informacje podane przez użytkownika w tej Witrynie, należy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

Zgoda dorozumiana
Należy pamiętać, że chociaż nasza Firma może poprosić o zgodę na pewne sposoby wykorzystania danych, nie zawsze może to zrobić. Rodzaj zamówionych usług lub charakter transakcji może w pewnych okolicznościach oznaczać konieczność uzyskania Państwa zgody. Na przykład, aby dostarczyć użytkownikowi towar lub usługę, nasza firma może udostępnić informacje o użytkowniku usługom pocztowym lub firmom obsługującym karty kredytowe. Zgoda użytkownika na takie wykorzystanie danych jest dorozumiana, ponieważ w tym scenariuszu wykorzystanie informacji jest niezbędne do wykonania usługi.

Opcje komunikacji
Jako użytkownik Witryny możesz potencjalnie otrzymywać e-maile, listy, a czasami rozmowy telefoniczne z informacjami o danych i usługach udostępnianych za pośrednictwem Witryny. Będziesz miał możliwość zrezygnowania z otrzymywania poszczególnych wiadomości od naszej firmy. Niektóre wiadomości e-mail, w tym alerty lub niestandardowe aktualizacje, aktualizacje biznesowe lub zmiany w Witrynie mogą mieć ton bardziej zorientowany na sprzedaż. Zapewnimy Ci możliwość rezygnacji lub wypisania się, jeśli wolisz nie otrzymywać od nas tego rodzaju wiadomości. Jednak takie postępowanie może uniemożliwić Ci zapoznanie się z materiałami zamieszczonymi w Witrynie. Należy pamiętać, że podczas gdy my będziemy przetwarzać Twoją prośbę o rezygnację z subskrypcji, możesz nadal otrzymać kilka e-maili. Zajmiemy się Twoją prośbą tak szybko, jak to możliwe.

Użytkownicy mogą nie być w stanie zrezygnować lub wypisać się z innych rodzajów komunikacji. Aby zatwierdzić Twój wniosek, wysłać powiadomienia związane z transakcją oraz dostarczyć powiadomienia i inne informacje wymagane przez prawo, możemy na przykład zażądać Twojego adresu e-mail. W większości przypadków użytkownicy nie będą mogli zrezygnować z otrzymywania tych e-maili, ale będą one miały w dużej mierze charakter użyteczny, a nie komercyjny.

Wymiana informacji między krajami
Po dostarczeniu nam Twoich danych osobowych, nasza firma może przekazać te informacje przez granice międzynarodowe do innych krajów lub jurysdykcji na całym świecie do swoich oddziałów, spółek zależnych lub innych stron trzecich. Jeśli podróżujesz ze Stanów Zjednoczonych lub innego regionu, w którym przepisy dotyczące gromadzenia i wykorzystywania danych różnią się od przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej, zwróć uwagę, że przekazanie Twoich danych osobowych do Unii Europejskiej, w której nie obowiązują takie same przepisy dotyczące ochrony danych jak w Stanach Zjednoczonych, oznacza wyrażenie zgody na:

- wykorzystanie Twoich prywatnych danych zgodnie z niniejszą polityką prywatności do zastosowań opisanych powyżej; oraz
- przypisanie Twoich danych osobowych do Unii Europejskiej.

Istotne ustalenia
Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek treścią w Witrynie, radzimy wyrazić swoją opinię na odpowiednim forum Witryny, jeśli jest ono dostępne. Jeśli natkniesz się na coś, co Twoim zdaniem jest błędne pod względem faktograficznym, zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez stronę Kontakt.

Jedynym powodem, dla którego materiały w Witrynie są dostarczane, jest edukacja. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładne i przydatne informacje, ale czasami możemy popełnić błąd. Przed podjęciem działań na podstawie informacji zawartych w Witrynie należy potwierdzić wszelkie szczegóły, które są istotne dla podjęcia decyzji. Nasza firma ani jej źródła informacji nie składają żadnych oświadczeń, ani gwarancji dotyczących poprawności, aktualności, pomocniczości i kompletności Witryny.

Akceptowane rodzaje płatności
W tej chwili zapewniamy następujące niezawodne i bezpieczne opcje płatności:

 1. Visa
 2. MasterCard
 3. Amex
 4. PayPal
 5. Google Pay
 6. Shop Pay

Platformy płatnicze PayPal i Shopify Payments obsługują wszystkie płatności.

Dostawa
Wysyłamy paczki do USA z wyjątkiem stanów Alaska, Hawaje, Puerto Rico, Rhode Island, Wyspy Dziewicze USA. Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 7 do 15 dni roboczych, ale potencjalnie do 30 dni.

Koszt wysyłki jest ustalany na podstawie łącznej wagi wszystkich przedmiotów. Przybliżona opłata za przesyłkę jest widoczna na stronie zamówienia po dodaniu przedmiotów i wpisaniu adresu dostawy. W przypadku dostaw nie obowiązują taryfy pozacelne. Paczka zostanie dostarczona przez USPS.

Zmiany podanego adresu mogą być dokonywane tylko do momentu przekazania zamówienia do magazynu. Jeśli potrzebujesz zmienić swój adres, napisz do nas na adres pomoc@evoranow.com. W odpowiedzi obsługa klienta poinformuje Cię, czy zmiany były skuteczne.

Podstawowa polityka zwrotów
Masz 14 dni od momentu dotarcia zamówienia na jego zwrot, jeśli jesteś z niego niezadowolony. W takim przypadku należy wysłać e-mail do działu obsługi klienta na adres pomoc@evoranow.com.

Informujemy, że możemy rozpatrywać tylko zwroty, które zostały już przez nas zatwierdzone oraz że przyjmujemy zwroty tylko w oryginalnym opakowaniu.

W przypadku zwrotu produktu z winy Kupującego, to Kupujący ponosi koszt odesłania produktu do Sprzedawcy. W sytuacji, gdy zwrot nastąpił z winy Sprzedawcy, to on ponosi koszty odesłania produktu.

Jeżeli produkt zostanie zwrócony z winy Kupującego, oryginalne koszty przesyłki do Kupującego nie są zwracane. Kupujący otrzyma jedynie pełną wartość produktu. Jeśli jednak zwrot nastąpi z winy Sprzedawcy, wówczas Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy obejmujący pełną wartość produktu oraz koszty dostawy.

Zwracany przedmiot wraz z formularzem zweryfikujemy w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 7 dni od weryfikacji otrzymanej przesyłki. O weryfikacji przesyłki poinformujemy Kupującego drogą mailową. Zwrot pieniędzy nastąpi w formie kredytu na sklepie. Zwroty nie podlegają dodatkowej opłacie manipulacyjnej.

Warunki zwrotów i reklamacji

 1. W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Po wysłaniu wiadomości e-mail na adres pomoc@evoranow.com wyrażającej chęć zwrotu przedmiotu rozpocznie się proces zwrotu.
 2. Przedmioty używane, wyprane lub uszkodzone nie będą przyjmowane do zwrotu. Przedmiot musi mieć oryginalne metki i musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu.
 3. Przed zwrotem przedmiotu należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Należy wypełnić formularz zwrotu i wysłać go wraz z przesyłką.
 4. Weryfikacja otrzymanej przesyłki zajmie nam do 14 dni. O jej wyniku poinformujemy Cię drogą mailową. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 7 dni od weryfikacji otrzymanej przesyłki. Zwrot środków zostanie zrealizowany w formie kredytu na sklepie.
 5. Nie przyjmujemy zwrotów strojów kąpielowych, bielizny i biżuterii. W takich przypadkach zwrot może nastąpić tylko wtedy, gdy przedmiot dotrze uszkodzony.

Zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich i procedura składania wniosków
Komisja identyfikuje prawdopodobne naruszenia prawa UE na podstawie własnych dochodzeń lub skarg od osób fizycznych, przedsiębiorstw i innych zainteresowanych stron. Aby zgłoszenie było skuteczne, musi mieć formę pisemną i zawierać następujące dane:

 1. Osoba upoważniona do działania w imieniu właściciela rzekomo naruszonego prawa wyłącznego;
 2. Identyfikacja rzekomo naruszonego dzieła chronionego prawem autorskim; lub, jeśli więcej niż jedno dzieło chronione prawem autorskim jest objęte jednym powiadomieniem, lista takich materiałów w Witrynie;
 3. Identyfikacja rzekomo bezprawnych treści, które należy usunąć lub do których należy ograniczyć dostęp, a także informacje niezbędne do umożliwienia nam zlokalizowania materiału;
 4. Dane, które pozwolą nam skontaktować się z podmiotem zgłaszającym, takie jak adres, numer telefonu oraz, jeśli jest dostępny, adres e-mail;
 5. Oświadczenie wskazujące na wyrażoną w dobrej wierze opinię strony zgłaszającej, że prawo lub właściciel praw autorskich nie upoważniają do korzystania z utworu w kwestionowany sposób;
 6. Oświadczenie złożone pod przysięgą, że informacje zawarte w zawiadomieniu są dokładne i że strona kwestionująca może zgodnie z prawem działać w imieniu właściciela rzekomo naruszonego prawa wyłącznego.

Klienci mogą otrzymywać od nas powiadomienia w formie ogólnego ogłoszenia na jednej z naszych Witrynach internetowych, wiadomości e-mail, wysłanej na zarejestrowany adres e-mail lub drukowanego listu wysłanego na zarejestrowany adres. Jeśli otrzymasz takie powiadomienie, możesz napisać kontrpowiadomienie do wyznaczonego agenta, korzystając z informacji podanych poniżej. Kontrpowiadomienie ma formę pisemną i zawiera następujące informacje:

 1. Twój pisemny lub cyfrowy podpis;
 2. Opis treści, które zostały usunięte lub do których dostęp został ograniczony, a także miejsce, w którym ostatnio oglądano te treści przed ich usunięciem lub ograniczeniem dostępu;
 3. Twoje nazwisko, adres i numer telefonu, jak również oświadczenie, że wyrażasz zgodę na jurysdykcję Federalnego Sądu Rejonowego dla okręgu sądowego, w którym znajduje się Twój adres fizyczny lub dla każdego okręgu sądowego, w którym możemy być znalezieni, jeśli Twój adres fizyczny jest nieznany;
 4. Oświadczenie od użytkownika, podpisane pod groźbą kary za krzywoprzysięstwo, stwierdzające, że treść została usunięta lub wyłączona w wyniku błędu, lub błędnej identyfikacji materiału, który miał być usunięty lub wyłączony.

Treści generowane przez użytkowników
Od czasu do czasu możemy pozwolić Ci na zamieszczanie zdjęć, filmów i innych treści generowanych przez użytkownika (zwanych łącznie "UGC" lub "Materiały"). Poniższe warunki są akceptowane przez użytkownika podczas zamieszczania takich zasobów: udzielasz nam, naszym partnerom w przedsięwzięciach typu joint venture, sprzedawcom, dystrybutorom oraz rodzicom, podmiotom stowarzyszonym, podmiotom zależnym, agentom, licencjobiorcom, następcom i cesjonariuszom wszystkich powyższych (łącznie "nasi partnerzy") niewyłącznej, bezterminowej, wolnej od tantiem, w pełni opłaconej licencji na wykorzystanie i rozpowszechnianie dostarczonych przez Ciebie UGC, w tym Twojego imienia i nazwiska. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i potwierdza, że w wyniku wykorzystania przez naszych partnerów jego Materiałów, nie będzie miał prawa do udziału w żadnym przychodzie przez nie stworzonym lub uzyskanym.

Prawo do wykorzystania przesłanych przez użytkownika Materiałów przez nas oraz naszych partnerów Użytkownik udziela nam oraz naszym partnerom niewyłącznej licencji na wykorzystanie Materiałów lub ich części, odtworzenia lub edycji, na stronach internetowych, produktach lub Witrynach naszych, lub naszych partnerów (we wszystkich mediach, obecnie znanych lub później opracowanych, w tym bez ograniczeń w audycjach radiowych, telewizji, domowych produktach wideo/DVD itp.) Ponadto użytkownik udziela nam oraz naszym partnerom pozwolenia na wykorzystanie i rozpowszechnianie jego Materiałów w taki sam sposób, w jaki jest ono wykorzystywane i rozpowszechniane na mocy Regulaminu w celu promowania stron internetowych, towarów lub usług, jak również zapewnienia innym prawa do robienia tego samego.

Twoja akceptacja wykorzystania przez nas oraz naszych partnerów Materiałów Użytkownik niniejszym oświadcza i gwarantuje, że jego Materiały są jego oryginalną pracą i że uzyskał wszystkie niezbędne zgody, zezwolenia i upoważnienia, aby umożliwić nam oraz naszym partnerom wykorzystanie i rozpowszechnianie jego Materiałów zgodnie z Regulaminem, w tym, bez ograniczeń, te odnoszące się do wszelkich osób, organizacji, lokalizacji geograficznych, występów muzycznych lub tanecznych, filmów, zdjęć lub grafik w jego Materiałach (łącznie "Elementy"). Użytkownik, że zgodnie z jego wiedzą, żadne dalsze zezwolenia ani płatności nie są konieczne, aby my oraz nasi partnerzy mogli wykorzystać i rozpowszechnić jego Materiały lub jakiekolwiek ich Elementy.

Ponadto Użytkownik gwarantuje i oświadcza, że wszelkie twierdzenia zawarte w Materiałach — czy to przez niego, czy przez inne osoby, czy przez obie strony — są prawdziwe zgodnie z jego najlepszą wiedzą i że ani one, ani żaden inny Element Materiałów nie narusza praw osób trzecich. Zrzeczenie się praw do zatwierdzenia. Użytkownik zrzeka się prawa do kontroli lub zatwierdzenia wykorzystania i dystrybucji Materiałów, w tym, bez ograniczeń, prawa do autoryzacji wykorzystania imienia lub nazwiska oraz wizerunku w związku z jego Materiałami, lub potencjalnymi zastosowaniami dla któregokolwiek z nich.

Odszkodowanie, zrzeczenie się odpowiedzialności i zwolnienie z odpowiedzialności. Uznają Państwo, że na wcześniej zdefiniowane warunki my oraz nasi partnerzy będą się powoływać na własne ryzyko, w związku z czym zrzeka się wszelkich roszczeń, jakie mógłby mieć w stosunku do którejkolwiek ze stron umowy, dotyczących realizacji uprawnień i zezwoleń przewidzianych w niniejszym dokumencie. Użytkownik zgadza się bronić nas oraz naszych partnerów przed wszelkimi pozwami wynikającymi z tego, w jaki sposób zostały udostępnione i wykorzystane Materiały przez niego przesłane zgodnie z niniejszą Umową.

Platformy do interakcji społecznych i społecznościowych, blogi, czaty i fora
Nasza firma stara się zachęcać do otwartej wymiany informacji i pomysłów za pośrednictwem Witryny, ale nie może aktywnie monitorować każdego postu w czatach, forach, blogach i innych publicznych obszarach, które są częścią mediów społecznościowych i witryn społecznościowych naszej firmy. W tych obszarach możesz znaleźć treści napisane przez różne osoby i organizacje spoza naszej branży. Nie popieramy ani nie gwarantujemy prawdziwości żadnego wpisu, niezależnie od tego, czy pochodzi on od użytkownika, gościa będącego celebrytą lub "ekspertem", czy też członka naszego zespołu.

Wraz z czatami, forami, blogami i innymi swobodnie dostępnymi miejscami do umieszczania postów w Witrynie, każdy użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za materiały, które umieszcza w naszej społeczności i serwisach społecznościowych. Komentarze, treści i inne materiały, które użytkownik lub inne osoby mogą przesłać do Witryny, nie są pod naszą kontrolą. Witryna może być wykorzystywana wyłącznie do uprawnionych celów:

 1. Korzystając z Witryny, użytkownik zobowiązuje się do powstrzymania się od wykonywania następujących czynności poprzez swoje treści lub działania:
 2. Naruszanie praw innych osób, w tym ich patentów, znaków towarowych, tajemnic handlowych, praw autorskich, praw do wizerunku, praw do prywatności lub innych praw własności;
 3. Hakowanie, zdobywanie haseł lub wykorzystywanie innych nielegalnych technik w celu uzyskania bezprawnego dostępu do Witryny, dowolnego konta, systemu komputerowego lub sieci połączonej z Witryną;
 4. Udostępnianie wyraźnych graficznych przedstawień lub opisów zachowań seksualnych, lub materiałów bezprawnych, zawierających groźby, obelgi, nękających, zniesławiających, zwodniczych, oszukańczych, naruszających prywatność innej osoby lub jakichkolwiek z powyższych;
 5. Nękanie, poniżanie lub zastraszanie osoby, lub grupy osób ze względu na ich wiek, rasę, religię, orientację seksualną, płeć, niepełnosprawność lub inne cechy;
 6. Zbieranie adresów e-mail lub innych danych osobowych podanych przez użytkowników Witryny w celach marketingowych;
 7. Fałszywe twierdzenie lub inne fałszywe przedstawianie swojego powiązania z kimkolwiek, w tym z osobami z nami powiązanymi;
 8. Podszywanie się pod kogokolwiek, w tym pod nas, naszych pracowników i przedstawicieli;
 9. Wysyłanie próśb o darowiznę lub reklam albo namawianie innych do przekazania darowizny;
 10. Umożliwienie nieautoryzowanego dostępu do komputera lub sieci komputerowej;
 11. Wysyłanie wirusów lub innych kodów komputerowych, plików lub programów, które zakłócają, wyłączają lub ograniczają działanie oprogramowania komputerowego, sprzętu komputerowego lub urządzeń telekomunikacyjnych;
 12. Zachęcanie do zachowań, które mają charakter przestępczy lub zachęcanie innych do udziału w działaniach niezgodnych z prawem, lub spowodowania obrażeń fizycznych, lub uszkodzenia mienia innych osób;
 13. Powodowanie, że jakakolwiek komunikacja jest zamieszczana lub wysyłana anonimowo, lub pod fałszywą tożsamością;
 14. Umożliwienie komukolwiek korzystania ze swojego konta w celu uzyskania dostępu do wszelkich funkcji Witryny, które wymagają rejestracji;
 15. Spowodowanie umieszczenia jakiejkolwiek wiadomości w dowolnym obszarze Witryny, jeśli według naszej oceny wiadomość jest nie na temat lub narusza niniejsze Warunki użytkowania;
 16. Spowodowanie opublikowania jednej wiadomości w więcej niż pięciu sekcjach Witryny lub powiązanych stron internetowych;
 17. Naruszenie Regulaminu, wszelkich innych zamieszczonych zasad lub innych przepisów ograniczających dostęp do Witryny dla innych osób.

Chociaż nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich treści zamieszczanych na platformach społecznościowych lub w wątkach dyskusyjnych na czatach, blogach i w innych otwartych miejscach, użytkownik zgadza się, że nasi pracownicy są upoważnieni, bez przymusu, do przeglądania zawartości Witryny w celu określenia zgodności z Regulaminem lub innymi procedurami, które możemy ustanowić.

Z jakiegokolwiek powodu, w tym, ale nie tylko, naruszenia niniejszego Regulaminu, czy to w celach prawnych lub innych, lub dlatego, że treść jest dyskusyjna lub nieaktualna, Zastrzegamy sobie prawo do edycji, przeniesienia, usunięcia lub odmowy zamieszczenia dowolnego materiału przesłanego, lub umieszczonego w Witrynie, w tym, ale nie tylko przesłanych przez użytkownika Materiałów. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za treść swoich komunikatów i przesłanych Materiałów. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że ani my, ani żaden z naszych partnerów nie będzie odpowiedzialny za działania lub zaniechania w odniesieniu do jakiejkolwiek aktywności w Witrynie, lub jakiejkolwiek komunikacji, lub postu w Witrynie. Ponadto zachowujemy prawo do odmowy publikacji jakichkolwiek informacji lub materiałów, w całości lub w części, jak również prawo do ujawnienia wszelkich informacji uznanych za niezbędne do przestrzegania wszelkich praw, przepisów lub nakazów rządowych.

Zabraniamy naruszania cudzych praw autorskich, znaków towarowych i innych praw własności intelektualnej poprzez korzystanie z Witryny. Przesyłając lub publikując jakiekolwiek treści w Witrynie (w tym, bez ograniczeń, zdjęcia i filmy), użytkownik oświadcza i gwarantuje, że jest jedynym właścicielem tych treści, ma uprawnienia do ich publikowania lub robi to za wyraźną zgodą właściciela, a także, że żadna inna strona nie ma żadnych roszczeń do zamieszczonych przez niego treści. Użytkownik gwarantuje również, że wszelkie prace, które przesyła lub publikuje, zostały wykonane ze zrzeczeniem się wszelkich praw moralnych. Wszystko, co zostanie przesłane lub umieszczone w Witrynie, co należy do kogoś innego bez jego zgody, jest nie tylko niezgodne z Regulaminem, ale może również spowodować kłopoty z prawem za naruszenie praw autorskich, znaku towarowego lub innych praw własności intelektualnej.

Co robimy z treścią
poza wszelkimi Materiałami (których dozwolony użytek został omówiony powyżej) i wszelkimi treściami zamieszczonymi na platformach społecznościowych naszej firmy, wszystkie inne treści zamieszczane przez użytkownika na czatach, tablicach dyskusyjnych, blogach i innych publicznych obszarach stają się własnością naszej firmy i mogą być powielane, modyfikowane i rozpowszechniane według uznania.

Ponadto użytkownik zgadza się, że umieszczając treści na platformach społecznościowych naszej firmy, udziela nam i każdej innej osobie upoważnionej przez naszą firmę nieodpłatnej, wieczystej, nieodwołalnej, niewyłącznej, ogólnoświatowej licencji na używanie, wyświetlanie, kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, sprzedawanie, wykorzystywanie, tworzenie dzieł pochodnych, rozpowszechnianie lub publiczne wyświetlanie takich komponentów.

Powyższa zgoda obejmuje prawo do korzystania z wszelkich praw własności intelektualnej związanych z takim postem lub materiałem, w tym między innymi praw chronionych prawem autorskim, znakiem towarowym, znakiem usługowym lub prawem patentowym w każdej odpowiedniej jurysdykcji. W związku z wykonywaniem takich praw użytkownik daje naszej firmie i każdemu, kogo upoważnimy, prawo do zidentyfikowania go jako autora wszelkich postów lub zgłoszeń, które udostępniasz poprzez imię i nazwisko, adres e-mail lub nazwę ekranu, jak nasza firma uzna za stosowne. Informacje zawarte w Witrynie są naszą własnością lub jej licencjodawców i jako takie są chronione prawem autorskim, znakiem towarowym i innymi prawami własności intelektualnej.

Informacje uzyskane za pośrednictwem Witryny mogą być wyświetlane i kopiowane wyłącznie dla osobistych, niekomercyjnych celów użytkownika. Nie wolno jednak kopiować żadnego z elementów w jakikolwiek inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela. Zabrania się rozpowszechniania informacji o treściach dostępnych w Witrynie w jakikolwiek sposób bez wyraźnej pisemnej zgody właściciela (w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych metod elektronicznych). Oczywiście, użytkownik może swobodnie kierować innych do treści w Witrynie i zachęcać ich do ich znalezienia.

Linkowanie
Zapraszamy do umieszczania linków do Witryny. Tak długo, jak połączenie nie stwierdza wyraźnie lub nie wskazuje, że my lub nasza Witryna popiera, lub promuje Twoją witrynę, zazwyczaj zezwala się na skonstruowanie łącza hipertekstowego do dowolnego publicznie dostępnego obszaru witryny. Aby upewnić się, że żaden z naszych dostawców treści nie ma zasad zabraniających umieszczania bezpośrednich linków do ich treści w Witrynie, należy sprawdzić informacje o prawach autorskich na stronie, do której zamierzasz umieścić link.

Ograniczenia dotyczące nagabywania i spamu
Zgadzasz się nie używać Witryny do nagabywania o datki żadnego rodzaju lub zachęcania innych do zakupu towarów, lub usług bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

W naszych czatach, forach, blogach i innych miejscach publicznych użytkownicy czasami ujawniają swoje adresy e-mail. Zabronione jest gromadzenie tych adresów e-mail w celach eksploatacyjnych lub nielegalnych, takich jak wysyłanie niechcianych lub nieautoryzowanych e-maili, lub wiadomości błyskawicznych.

Ograniczenia dotyczące framingu
Bez wyraźnej pisemnej zgody naszej firmy nie wolno włączać żadnej własności intelektualnej należącej do Witryny, naszej firmy ani żadnego z ich licencjodawców do innej strony internetowej lub innej usługi, fabrykować jakiejkolwiek zawartości Witryny ani sprawiać wrażenia, że witryna osoby trzeciej prezentuje lub popiera ją.

Znaki towarowe
Ludzie nie powinni być wprowadzani w błąd co do tego, które produkty i usługi pochodzą, a które nie pochodzą od nas. Przed wykorzystaniem jakiegokolwiek znaku towarowego lub znaku usługowego umieszczonego w Witrynie, należy uzyskać wyraźną pisemną zgodę właściciela.

Zastrzeżenie
NINIEJSZA WITRYNA JEST DOSTARCZANA "TAK JAK JEST" I "TAK JAK JEST DOSTĘPNA", BEZ ŻADNYCH OŚWIADCZEŃ I GWARANCJI DOTYCZĄCYCH CHARAKTERU, TREŚCI LUB DOKŁADNOŚCI (ZARÓWNO W MOMENCIE ZAMIESZCZENIA, JAK I W WYNIKU UPŁYWU CZASU) JAKICHKOLWIEK MATERIAŁÓW W WITRYNIE. NIE SKŁADAMY ŻADNYCH OŚWIADCZEŃ, GWARANCJI ANI ZAPEWNIEŃ, ŻE TA WITRYNA LUB MATERIAŁY NA NIEJ ZAWARTE BĘDĄ DOSTĘPNE W DANYM CZASIE, LUB MIEJSCU, ŻE WSZELKIE WADY LUB PROBLEMY ZOSTANĄ NAPRAWIONE LUB ŻE KORZYSTANIE Z WITRYNY BĘDZIE WOLNE OD WIRUSÓW, LUB INNYCH SZKODLIWYCH KOMPONENTÓW.

Zakres odpowiedzialności
BEZSPRZECZNIE MY, NASZA FIRMA I WSZYSTKIE NASZE PODMIOTY STOWARZYSZONE NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE KONSEKWENCJE WYNIKAJĄCE Z TREŚCI LUB ŻĄDAŃ ZŁOŻONYCH W NASZEJ WITRYNIE INTERNETOWEJ, LUB ZA JEJ POŚREDNICTWEM. NASZA FIRMA, JEJ URZĘDNICY, PRACOWNICY, AGENCI I PODMIOTY STOWARZYSZONE NIE BĘDĄ W ŻADNYM WYPADKU ODPOWIEDZIALNI ZA JAKIKOLWIEK POTENCJALNY BŁĄD W OCENIE LUB BŁĄD W PRAWIE, LUB ZA JAKIEKOLWIEK STRATY, SZKODY LUB INNE REPERKUSJE WYNIKAJĄCE Z KORZYSTANIA Z NASZEJ WITRYNY INTERNETOWEJ I NASZYCH USŁUG, CZY TO BEZPOŚREDNIO, CZY POŚREDNIO W JAKIKOLWIEK SPOSÓB. WYŁĄCZENIA Z POWYŻSZEGO OGRANICZENIA MOGĄ WYNIKAĆ Z OGRANICZENIA STOSOWANIA TEGO OGRANICZENIA W NIEKTÓRYCH KRAJACH. CAŁKOWITA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NASZEJ FIRMY WOBEC UŻYTKOWNIKA ZA WSZELKIE SZKODY, STRATY LUB PRZYCZYNY POWÓDZTWA NIE PRZEKROCZY STU DOLARÓW (100 USD),

Zakłócenia i dostęp
Informacje zawarte w Witrynie są często aktualizowane w czasie rzeczywistym. Użytkownik niniejszym zobowiązuje się nie:

 1. używać jakichkolwiek robotów, programów, scraperów lub innych zautomatyzowanych urządzeń, metod lub środków w celu uzyskania dostępu do Witryny w jakimkolwiek celu bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.
 2. podejmować jakiejkolwiek działalności, która poddaje lub mogłaby poddać naszą infrastrukturę nieuzasadnionemu, lub nadmiernemu obciążeniu (według naszego uznania).
 3. próbować monitorowania lub powielania treści z Witryny za pomocą jakichkolwiek metod ręcznych bez specjalnej pisemnej zgody.
 4. używać jakichkolwiek narzędzi, programów lub procedur, które zakłócają lub próbują zakłócić funkcjonowanie Witryny internetowej.

Środki zaradcze
Przestrzeganie przez użytkownika Regulaminu jest warunkiem uzyskania dostępu i możliwości korzystania z niniejszej Witryny i jej zawartości. Nasza Firma zastrzega sobie prawo do odmowy dostępu i korzystania z tej Witryny i jej usług, jeśli użytkownik naruszy jakiekolwiek postanowienia niniejszego Regulaminu (co nasza Firma może ocenić według własnego i nieograniczonego uznania).

Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia wszelkich innych stosownych prawnych i słusznych środków zaradczych. Użytkownik potwierdza, że uzyskując dostęp lub korzystając z tej Witryny, lub którejkolwiek z jej stron w sposób, który nie jest wyraźnie dozwolony w niniejszym Regulaminie, lub naruszając Regulamin, broni, zabezpiecza i chroni naszą Firmę i jej przedstawicieli lub delegatów przed wszelkimi roszczeniami, lub żądaniami osób trzecich.

Linki do stron internetowych osób trzecich
Zawartość każdej niezależnej strony internetowej, w tym między innymi wszelkie oświadczenia promocyjne lub strategie marketingowe, nie podlegają naszej odpowiedzialności. Należy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za politykę prywatności ani praktyki stosowane przez strony trzecie i nie mamy nad nimi kontroli. Nasze Witryny internetowe mogą zawierać linki do stron internetowych osób trzecich, które mogą mieć własne polityki prywatności i polityki gromadzenia danych, a także środki bezpieczeństwa. Zrzekamy się wszelkich zobowiązań i odpowiedzialności za wszelkie działania, oświadczenia lub środki bezpieczeństwa podejmowane przez osoby trzecie na ich stronach internetowych. Należy zapoznać się z polityką prywatności i oświadczeniami na wszelkich powiązanych stronach internetowych, aby zrozumieć, w jaki sposób gromadzą one, wykorzystują i przechowują dane.

Zmiany w Regulaminie
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie w celu odzwierciedlenia zmian w środowisku prawnym, wymagań biznesowych lub wymagań naszych klientów, partnerów dystrybucyjnych i dostawców usług. Ponadto zmienimy datę "ostatniej zmiany" widoczną na dole dokumentu.

Odpowiedzialność prawna
Wszystkie kwestie i pytania dotyczące tworzenia, istnienia, interpretacji i egzekwowania niniejszego Regulaminu, a także praw Użytkownika i obowiązków naszej Firmy w odniesieniu do Witryny, będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem materialnym Stanów Zjednoczonych, bez nadawania mocy prawnej jakimkolwiek zasadom konfliktu prawa. Niniejszy Regulamin jest regulowany przez prawo Stanów Zjednoczonych.

Arbitraż
Korzystając z Witryny, użytkownik zgadza się, że wszelkie spory, roszczenia lub żądania odnoszące się w jakikolwiek sposób do Witryny, lub naszej Firmy będą rozstrzygane wyłącznie w drodze wiążącego arbitrażu. Wszelkie spory związane z niniejszym Regulaminem lub korzystaniem z Witryny przez Użytkownika i naszą Firmę zostaną przekazane do Judicial Arbitration and Mediation Services, Inc. ("JAMS") w celu przeprowadzenia wiążącego arbitrażu zgodnie z ówczesnymi zasadami obowiązującymi w Washington, DC, przed jednym arbitrem, który został wcześniej zatwierdzony przez strony. Koszty arbitrażu zostaną podzielone równo przez strony.

Pełna umowa
Niniejszy Regulamin zastępuje wszelkie wcześniejsze umowy między użytkownikiem a nami dotyczące przedmiotu niniejszego Regulaminu, i stanowią całkowitą umowę między użytkownikiem a nami dotyczącą korzystania przez niego z Witryny i jej usług.

Kwestie powiązane
Żadne zrzeczenie się któregokolwiek z warunków niniejszego Regulaminu nie będzie uważane za dalsze lub ciągłe zrzeczenie się tego postanowienia, lub jakiegokolwiek innego postanowienia. Ponadto, jeśli jakakolwiek część niniejszego Regulaminu zostanie uznana za nieważną, niewykonalną lub niezgodną z prawem z jakiegokolwiek powodu, część ta zostanie uznana za odrębną od niniejszego dokumentu i nie będzie miała wpływu na ważność lub zastosowanie innych części. W celu ochrony zarówno siebie, jak i każdego ze swoich zagranicznych partnerów, Nasza Firma zawiera niniejsze Porozumienie. W związku z tym nasza Firma jest uprawniona do skorzystania z tej umowy i może ją podpisać w ich imieniu. Nasza Firma ma prawo do zastosowania wszelkich dostępnych środków prawnych i godziwych w przypadku złamania przez użytkownika niniejszej Umowy.