Zwroty i reklamacje

Jakie są wytyczne dotyczące zwrotów?
W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia masz możliwość zwrotu przedmiotu, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś z niego zadowolony. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod adresem contact@ovanilla.com, aby ułatwić zwrot w tej sytuacji.

Kto ponosi koszty zwrotu produktu?
W przypadku zwrotu produktu z winy Kupującego, to Kupujący ponosi koszt odesłania produktu do Sprzedawcy. W sytuacji, gdy zwrot nastąpił z winy Sprzedawcy, to on ponosi koszty odesłania produktu.

Czy koszty dostawy podlegają zwrotowi?
Jeżeli produkt zostanie zwrócony z winy Kupującego, oryginalne koszty przesyłki do Kupującego nie są zwracane. Kupujący otrzyma jedynie pełną wartość produktu. Jeśli jednak zwrot nastąpi z winy Sprzedawcy, wówczas Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy obejmujący pełną wartość produktu oraz koszty dostawy.

Jak długo trwa przetwarzanie zwrotu?
Zwracany przedmiot wraz z formularzem zweryfikujemy w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 7 dni od weryfikacji otrzymanej przesyłki. O weryfikacji przesyłki poinformujemy Kupującego drogą mailową. Zwrot pieniędzy nastąpi w formie kredytu na sklepie lub tą samą metodą co płatność za zamówienie. Zwroty nie podlegają dodatkowej opłacie manipulacyjnej.

Warunki reklamacji i zwrotów:

  1. W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Po wysłaniu wiadomości e-mail na adres contact@ovanilla.com wyrażającej chęć zwrotu przedmiotu rozpocznie się proces zwrotu.
  2. Przedmioty używane, wyprane lub uszkodzone nie będą przyjmowane do zwrotu. Przedmiot musi mieć oryginalne metki i musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu.
  3. Przed zwrotem przedmiotu należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Należy wypełnić formularz zwrotu i wysłać go wraz z przesyłką.
  4. Weryfikacja otrzymanej przesyłki zajmie nam do 14 dni. O jej wyniku poinformujemy Cię drogą mailową. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 7 dni od weryfikacji otrzymanej przesyłki. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w formie kredytu na sklepie lub tą samą metodą, którą dokonano płatności za zamówienie.
  5. Nie przyjmujemy zwrotów strojów kąpielowych, bielizny i biżuterii. W takich przypadkach zwrot może nastąpić tylko wtedy, gdy przedmiot dotrze uszkodzony.

Adres zwrotny
Twój zwrot nie może być wysłany na adres podany na paczce, ponieważ zwrot zostanie drastycznie opóźniony. Prawidłowy adres zwrotny zostanie podany po skontaktowaniu się z Biurem Obsługi Klienta.